Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku w Andrychowie

menu

WYNIKI; Z XI Olimpiady Sportowej ,,Trzeci Wiek na Start” Łazy 2019

30 maja 2019
Na XI Olimpiadzie Sportowej ,,Trzeci Wiek na Start” Łazy 2019 nasi zawodnicy z UTW Andrychów zajęli 38 miejsce na 63 sklasyfikowane drużyny. Punkty dla naszej drużyny zdobyli kol. Zofia Gwoździewicz w biegu na 60m kat 80 5 miejsce -4 pkt kol. Zbigniew Lot w strzel. z łuku wynik.80/90 5 miejsce -3,5 pkt kol. Cecylian Kiliński przełaj rowerowy kat 80 6 miejsce -3 pkt pozostali zawodnicy zajęli miejsca w środku klasyfikacji lecz duża ilość zawodników profesjonalnych odebrała im miejsca punktowane. Gratulujemy drużyną UTW Kęt z zajęcie 7 miejsca i UTW Wadowic sklasyfikowanych na 55 miejscu. Zarząd UTW Łazy przekazał nam statuetkę za 10 Lat uczestnictwa w ich Olimpiadzie ,,Trzeci Wiek na Start” Opracował; Zbigniew  Lot’ 7   6   3   5   3   19   1   8   9