Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku w Andrychowie

menu

Pozyskano fundusze na projekt SPORTOWO AKTYWNY SENIOR

25 stycznia 2023

Dofinansowanie do projektu “Sportowo Aktywny Senior”

Pozyskano fundusze na projekt SPORTOWO AKTYWNY SENIOR

Uniwersytet Trzeciego Wieku pozyskał dofinansowanie do projektu “Sportowo Aktywny Senior” w konkursie ogłoszonym przez Burmistrza Miasta Andrychów.

Kwota dofinansowania: 2000,- zł

Celem zadania jest sportowa aktywizacja członków Stowarzyszenia „Uniwersytet Trzeciego Wieku w Andrychowie” poprzez przygotowanie zespołu seniorów do podjęcia sportowej rywalizacji w ramach XV Międzynarodowej Olimpiady Senioralnej. Organizatorem Olimpiad Senioralnych jest Stowarzyszenie UTW w Łazach , termin realizacji 16 IX 2023. Przygotowując się do startu w tej imprezie seniorzy będą brali udział w zorganizowanych dla nich zajęciach sportowych, które wzmocnią ich kondycyjnie i poprawią sprawność, tak aby mogli jak najlepiej współzawodniczyć z innymi. Udział Olimpiadzie motywuje uczestników do ćwiczeń w wybranej przez siebie dyscyplinie, sprzyja zdrowej rywalizacji opartej na zasadach „fair play” Wyjazd na Olimpiadę dodatkowo integruje uczestników naszego stowarzyszenia , gdyż obok zawodników organizujemy grupę kibiców dla naszej drużyny. Wyjazd ten ma więc charakter integracyjny szeroko rozumiany integruje seniorów z różnych stron Polski i z zagranicy, ale także wewnątrz stowarzyszenia. Uczestnicy i Kibice będą promować nie tylko UTW, ale także Gminę Andrychów.

Więcej wpisów archiwalnych z roku 2023

BASENY TERMALNE CHOCHOŁÓW   Pilne!
BASENY TERMALNE CHOCHOŁÓW Pilne! Komunikaty bieżące Wyjazdy 28 grudnia 2023
Wyjazd we wtorek 9.01.24 r. o godz.8.00 spod Hali Sportowej a 8.10 przy stacji BP.

czytaj dalej...

Potrójna 27.12.2023 r.
Potrójna 27.12.2023 r. Turystyka Wycieczki 28 grudnia 2023

czytaj dalej...

Groń Jana Pawła II 20.12.2023 r.
Warsztaty Fryzjerskie 18.12.2023
Warsztaty Fryzjerskie 18.12.2023 Wydarzenia 20 grudnia 2023

czytaj dalej...

Warsztaty malarskie 16 grudnia 2023 r.
Warsztaty malarskie 16 grudnia 2023 r. Zajęcia malarskie Warsztaty 18 grudnia 2023
Temat malarstwa to; "Niebo- chmury- obłoki, - malowane na dużych płytach pilśniowych

czytaj dalej...

Indonezja - kraj 17 tys. wysp siedmiuset języków i siedmiu religii
Indonezja - kraj 17 tys. wysp siedmiuset języków i siedmiu religii Wykłady Wydarzenia 17 grudnia 2023
Wykład Jadwigi Stanisławek-Janus

czytaj dalej...

Projekt, realizacja i sponsoring strony