Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

VI Senioriada w Rabce – 26.01.2019 r.

VI OGÓLNOPOLSKA ZIMOWA SENIORIADA NA PODHALU

Rabka – Zdrój 26.II.2019 r.   

 

Po raz szósty wystartuje w tym roku Senioriada, czyli zimowa olimpiada Uniwersytetów Trzeciego Wieku. Nasze Stowarzyszenie bierze udział w Senioriadzie od początku jej powstania. Wszystkie osoby, które czują się na siłach, lubią rywalizację i dobrą zabawę na świeżym powietrzu zapraszamy do udziału w następujących konkurencjach:

  • Kręgle „curlingowe” na lodzie (K,M)
  • Biegi narciarskie lub w przypadku braku śniegu biegi z nartami (K, M) w grupach wiekowych 50+, 60+, 70+, 80+
  • Slalom narciarski (K, M) w grupach wiekowych 50+, 60+, 70+, 80+.
  • Rzut „śnieżkami do celu”(K, M)
  • Zjazd na dętkach (K, M)
  • Turniej brydżowy (2 os.)
  • Turniej szachowy (1 os.)
  • Nordic Walking połączony z konkursem wiedzy o Rabce – Zdroju (3 os.)

Zapisy przyjmuje Maria Krummel do dnia 28.I.2019 r.  (telefonicznie lub na adres mailowy naszego Stowarzyszenia).

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Cookies

Nasza strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies (zapisanie ich w urządzeniu służącym Ci do przeglądania internetu, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki i polityka strony dotyczacą cookies - kliknij - zobacz:

Rok 2012 – naszym rokiem!

Archiwum

Administracja