Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Archiwum

WARSZTATY  TEMATYCZNE

 

Warsztaty malarskie  prowadzi mgr Jerzy Kozak

w Klubie UTW i Klubie ASM, ul. Lenartowicza 7

soboty:18.02.2017; 04,18.03.2017;08,22.04.2017;06,20.05.2017  godz. 10.00-14.30

Spotkania z poezją regionalną i nie tylko prowadzi  mgr Krystyna Korbut-Płonka

w Klubie UTW, ul. Lenartowicza 7

piątki: 24.02.2017; 31.03.2017; 28.04.2017; 26.05.2017   godz. 17.15

Konwersatorium „Człowiek w dziejach myśli europejskiej-wiek XX”

prowadzi dr Łukasz Ćwiertnia w Klubie UTW, ul. Lenartowicza 7

piątki: 17.02.2017; 3,10,17,24.03.2017; 7,21.04.2017; 5,12,19.05.2017; 2.06. 2017 godz. 17.15      

Warsztaty wokalne prowadzi kol. Teresa Młocek   w Klubie UTW, ul. Lenartowicza 7

poniedziałki godz. 15.00

Warsztaty „Recepta na zdrową kuchnię”  prowadzi koleżanka Maria Polok

w  Klubie UTW, ul. Lenartowicza 7

wtorki: 28.02.2017; 28.03.2017; 25.04.2017 r.; 30.05.2017 r. godz.16.30

Warsztaty informatyczne      prowadzi dr Łukasz Ćwiertnia

Sala komputerowa CKiW, ul. Starowiejska 22b

kurs podstawowy: wtorek godz. 11.00

kurs dla zaawansowanych: wtorek godz. 12.30

Lektorat z języka angielskiego   prowadzi mgr Alina Tupaj w Klubie UTW, ul. Lenartowicza 7

kurs podstawowy I: piątek 15.00-16.00 koszty ok.45,00 zł/miesiąc

kurs podstawowy II: piątek 16.00-17.00 koszty ok.45,00 zł/miesiąc

kurs dla zaawansowanych.: wtorek 15.00 -16.00 koszty ok.45,00 zł/miesiąc

Nordic  Walking  (w okolicy Andrychowa)  prowadzi kol. Małgorzata Kukuła

piątki godz. 9.40 start sprzed  Klubu Fitness Be-fit  ul. Słowackiego 4a

Turystyka i rekreacja  prowadzi kolega Józef Kobielus

raz w tygodniu we środy wg programu wycieczek

Ćwiczenia w Klubie Fitness Be-fit  Andrychów, ul. Słowackiego 4a (stary tartak)

Joga     poniedziałki godz. 16.15 – 17.15 ; koszty ok. 20,00 zł/miesiąc

 Pilates     wtorki godz. 9.00-10.00  koszty ok. 20,00 zł/miesiąc

Gimnastyka 50+   piątki godz. 8.30-9.30;  koszty ok. 20,00 zł/miesiąc

Baseny termalne  organizator Anna Poraj-Porawska, Anna Łysoń

w pierwszy poniedziałek miesiąca godz. 08.00-18.00; koszt uzależniony od ilości osób, ok. 60,00 zł

 

Wycieczki turystyczne  prowadzi kol. Anna Poraj-Porawska tel. 500 801 262,  Anna Łysoń tel. 694 284 760

Pasmo Koskowej Góry   22.04.2017 r. trasa 4,20 godz., koszt 17,00 zł wyjazd godz.7.00

w programie wycieczki: zwiedzanie  sanktuariów

Beskid Niski, Świat Łemków   5-8.05.2017 r.  , koszt ok. 200,00 zł.

Góry Hańczowskie :  Busow ( po stronie Słowackiej – najwyższy szczyt Beskidu Niskiego ). Lackowa, Kozie Ziebro. Magura Witkowska ( Bartne i okolice)  Magura Małostowska, Gładyszów ( Stadnina Koni Huculskich), kościoły i cerkwie UNESCO: w Sękowej, Owczarach. Kwiatoniu, Brunarach. Cmentarze z pierwszej Wojny Światowej ( Rotunda). Chyże i wsie łemkowskie.

Istnieje możliwość wykupienia śniadań i obiadokolacji. Nocleg w Wysowej Zdroju.

   Pasmo Lubomira i Łysiny   01.07.2017 trasa 4,3 godz. koszt ok. 23,00 zł  w programie: zwiedzanie obserwatorium Astronomicznego na Lubomirze, schronisko na Kudłaczach.

   Jesień w Bieszczadach        28.09 -01.10.2017 r.  koszt ok. 200,00 zł

Tarnica, Bukowe Berdo, Połonina Wetlińska, Połonina Caryńska, Jeziorka Duszatyńskie, Chryszczata, Cisna – Roztoki, Jasło – Roztoki Górne,  Cisna.  Pasmo Otrytu.

 

===================================================================== 

WARSZTATY  TEMATYCZNE

         Warsztaty malarskie  prowadzi mgr Jerzy Kozak

w Klubie UTW i Klubie ASM, ul. Lenartowicza 7

soboty: 8,29.10.2016; 5,19.11.2016; 3,17.12.2016;14,28.I.2017 r. godz. 10.00-14.30

Spotkania z poezją regionalną i nie tylko prowadzi  mgr Krystyna Korbut-Płonka

w Klubie UTW, ul. Lenartowicza 7

piątki: 28.10.2016; 25.11.2016; 27.01.2017  r.   godz. 17.00

Konwersatorium „Człowiek w dziejach myśli europejskiej-wiek XX”

               prowadzi dr Łukasz Ćwiertnia w Klubie UTW, ul. Lenartowicza 7

piątki: 7,14,21.10.2016; 4,18.11.2016; 2,09,16.12.2016; 13,20.I.2017; 3,10.II.2017 godz. 17.00      

Warsztaty wokalne prowadzi kol. Teresa Młocek   w Klubie UTW, ul. Lenartowicza 7

poniedziałki godz. 15.00

Warsztaty „Recepta na zdrową kuchnię”  prowadzi koleżanka Maria Polok

w  Klubie UTW, ul. Lenartowicza 7

wtorki: 18.10.2016; 08,29.11.2016; 13.12.2016 r.; 10, 31.I.2017 r. godz.16.30

Warsztaty informatyczne      prowadzi dr Łukasz Ćwiertnia

Sala komputerowa CKiW, ul. Starowiejska 22b

kurs podstawowy: wtorek godz. 10.00

kurs dla zaawansowanych: wtorek godz. 11.30

rozpoczęcie kursów 18.10.2016 r.

Lektorat z języka angielskiego   prowadzi mgr Alina Tupaj

w Klubie UTW, ul. Lenartowicza 7

kurs podstawowy: piątek 15.00-16.00 koszty ok.45,00zł/miesiąc (od 21.10.2016 r. )

kurs dla zaawansowanych.: wtorek 15.00 -16.00 koszty ok.45,00zł/miesiąc (od 18.10.2016 r.)

       Nordic  Walking  (w okolicy Andrychowa)  prowadzi kol. Małgorzata Kukuła

piątki godz. 9.40 start sprzed  Klubu Fitness Be-fit  ul. Słowackiego 4a

Turystyka i rekreacja  prowadzi kolega Karol Mrzygłód, Józef Kobielus

raz w tygodniu we środy wg programu wycieczek

Ćwiczenia w Klubie Fitness Be-fit  Andrychów, ul. Słowackiego 4a (stary tartak)

 Pilates     wtorki godz. 9.00-10.00  koszty ok. 25,00zł/miesiąc (od 18.10.2016 r.)

               Joga     poniedziałki godz. 16.15 – 17.15 ; koszty ok. 25,00zł/miesiąc (od 17.10.2016 r.)

Wycieczki turystyczne  prowadzi kol. Anna Poraj-Porawska, Anna Łysoń

Kalwaria Zebrzydowska  22.10.2016 r. godz. 8.00-15.30

zwiedzanie Sanktuarium pasyjno- maryjnego z przewodnikiem

spacer po Golgocie, Jerozolimie, Górze Oliwnej w parku Natury. Historia kapliczek.

Koszt uzależniony od ilości osób, maksymalnie 28,00 zł

       Śnieżnica ( 1002 m.n.p.m. – Beskid Wyspowy )  05.11.2016 r. godz. 7.00-18.00

na trasie wycieczki schronisko, dodatkowo zwiedzanie w Kasinie Wielkiej stacji kolejowej,

na której  kręcono sceny do filmu S. Spielberga  „ Lista Schindlera” i filmu A. Wajdy  „ Katyń „

oraz zwiedzanie Kościoła św. Marii Magdaleny  z XVII na Szlaku Architektury Drewnianej.

Koszt uzależniony od ilości osób, maksymalnie 25,00 zł

               Park Wodny – Hotel Gołębiewski w Wiśle, w pierwszy poniedziałek miesiąca (od listopada)

godz. 13,00 -20.00

Koszt uzależniony od ilości osób, maksymalnie 60,00 zł

====================================================

WARSZTATY  TEMATYCZNE

Warsztaty informatyczne    prowadzi mgr Grzegorz Semik

Sala komputerowa CKiW, ul. Starowiejska 22b

  • kurs podstawowy: wtorek godz. 10.00
  • kurs dla zaawansowanych : wtorek godz. 11.30
  • kurs dla zaawansowanych II: wtorek godz. 13.30

Warsztaty malarskie  prowadzi mgr Jerzy Kozak

Klub ASM i Klub UTW, ul. Lenartowicza 7

soboty: 27.II; 12, 19.III; 09, 23.IV; 07, 21.V. 2016 r. godz. 10.00-14.30

Spotkania z poezją wybranych (ulubionych) twórców

prowadzi  mgr Krystyna Korbut-Płonka, Klub UTW, ul. Lenartowicza 7

piątki: 26.II; 01.IV; 29.IV; 20.V.2016 r.   godz. 16.00

Konwersatorium „Człowiek w dziejach myśli europejskiej”

prowadzi dr Łukasz Ćwiertnia, Klub UTW, ul. Lenartowicza 7

piątki: 19.II; 4,11,18.III; 8,15,22.IV; 06,13.V 2016 r. godz. 17.30

Warsztaty psychologiczne    prowadzi mgr Władysław Klaja

Klub UTW, ul. Lenartowicza 7, poniedziałki:

  • Integracja ciała z duszą – 29.II. 2016 r. godz. 14.00
  • Relaksacja – 07, 14.III. 2016 r. godz. 14.00
  • Koncentracja – 04, 11.IV. 2016 r. godz. 14.00

Warsztaty wokalne  prowadzi koleżanka Teresa Młocek

Klub UTW, ul. Lenartowicza 7, poniedziałki godz. 15.00

Gimnastyka  prowadzi koleżanka Mieczysława Prus

Liceum Ogólnokształcące w Andrychowie, poniedziałki: godz. 17.00

Nordic  Walking  prowadzi koleżanka Małgorzata Kukuła

Start sprzed  Klubu Fitness Be-fit  ul. Słowackiego 4a, piątki godz. 9.30

Turystyka i rekreacja  prowadzą kol.: Józef Kobielus, Karol Mrzygłód

środy (wg programu wycieczek).

Warsztaty „Recepta na zdrową kuchnię” 

prowadzi koleżanka Maria Polok,  Klub UTW, ul. Lenartowicza 7

wtorki:   16.II; 01,15.III; 05,26.IV; 10,31.V.2016 r. godz.16.30

Lektorat z języka angielskiego    prowadzi mgr Agata Borkowicz

Klub UTW, ul. Lenartowicza 7 (koszty ok.40,00zł/miesiąc od osoby)

  • kurs podstawowy: środa 18.30 – 19.30
  • kurs dla zaawansowanych.: wtorek 15.00 -16.00 .

ZUMBA (taniec + aerobik)

Klub Fitness Be-fit  Andrychów, Słowackiego 4a, wtorki godz. 13.45 (koszty ok. 20,00zł/miesiąc)

Gimnastyka

Klub Fitness Be-fit  Andrychów, Słowackiego 4a, piątki godz. 08.30 (koszty ok. 20,00zł/miesiąc)

=============================================================

Warsztaty informatyczne      prowadzi mgr Grzegorz Semik

Sala komputerowa CKiW, ul. Starowiejska 22b

  • kurs podstawowy: poniedziałek godz. 10.00
  • kurs dla zaawansowanych I : poniedziałek godz. 11.30
  • kurs dla zaawansowanych II: poniedziałek godz. 13.30

Uwaga!   Zmiana: zajęcia będą odbywać się we wtorek.

Rozpoczęcie kursu 12.10.2015 r.

        Warsztaty malarskie  prowadzi mgr Jerzy Kozak

w Klubie UTW i Klubie ASM, ul. Lenartowicza 7

soboty: 10,24. X; 07,21. XI; 05,12. XII.2015 r.

  1. I; 13, 27. II; 12, 26. III; 09, 23. IV; 07, 21. V. 2016 r. godz. 10.00-14.30

Spotkania z poezją wybranych (ulubionych) twórców.

prowadzi  mgr Krystyna Korbut-Płonka

w Klubie UTW, ul. Lenartowicza 7

piątki: 30.10.2015; 27.11.2015; 29.01.2016 r.   godz. 16.00

Konwersatorium „Człowiek w dziejach myśli europejskiej”

           prowadzi dr Łukasz Ćwiertnia w Klubie UTW, ul. Lenartowicza 7

piątki: 09,16,23.X; 06,13,20.XI; 04,11.XII.2015 r.; 08,15,22.I; 05,12.II.2016 r. godz. 17.00

       Gimnastyka   w Liceum Ogólnokształcącym  w Andrychowie

poniedziałki godz. 18.00; prowadzi koleżanka Mieczysława Prus

piątki godz. 18.00; prowadzi koleżanka Ewa Stępień

        Nordic  Walking  (w okolicy Andrychowa)  prowadzi kol. Ewa Stępień

wtorki godz. 17.00 Start sprzed Stadionu w Andrychowie

piątki godz. 9.30 Start sprzed  Klubu Fitness Be-fit  ul. Słowackiego 4a

Turystyka i rekreacja  prowadzi kolega Karol Mrzygłód, Józef Kobielus

raz w tygodniu we środy wg programu wycieczek

Warsztaty „Recepta na zdrową kuchnię”  prowadzi koleżanka Maria Polok

w  Klubie UTW, ul. Lenartowicza 7

wtorki: 13.X; 03,24.XI; 15.XII.2015 r.; 05,26.I.2016 r. godz.16.30

Lektorat z języka angielskiego   prowadzi mgr Agata Borkowicz

w Klubie UTW, ul. Lenartowicza 7

kurs podstawowy: środa 18.30 – 19.30 (rozpoczęcie kursu 14.10.2015 r.

kurs dla zaawansowanych.: wtorek 15.00 -16.00 (rozpoczęcie 13.10.2015 r.

(koszty ok.45,00zł/miesiąc od osoby)

===================================================

Proponowane zajęcia dodatkowe:

Warsztaty informatyczne prowadzi mgr Grzegorz Semik

Sala komputerowa CKiW, ul. Starowiejska 22a

  • kurs podstawowy: poniedziałek godz. 10.00
  • kurs dla zaawansowanych I : poniedziałek godz. 11.30
  • kurs dla zaawansowanych II: poniedziałek godz. 13.30

Rozpoczęcie kursu 13.10.2014 r.

Warsztaty malarskie prowadzi mgr Jerzy Kozak w Klubie UTW i Klubie ASM, ul. Lenartowicza 7

w soboty: 04.10; 18.10; 08.11; 06.12.2014r.; 10.01.2015r. godz. 10.00-14.30

Spotkania – Tropem współczesnych polskich konkursów poetyckich prowadzi koleżanka Krystyna Korbut-Płonka w Klubie UTW, ul. Lenartowicza 7

w piątki: 31.10.2014r.; 28.11.2014r.; 30.01.2015r. godz. 16.00

Seminarium – Czym (Kim) jest człowiek? prowadzi dr Łukasz Ćwiertnia w Klubie UTW, ul. Lenartowicza 7

w piątki: 10,17,24.10.2014; 07,14,25.11.2014; 05,12.12.2014; 09,16,23.01.2015 r. godz. 17.00

Warsztaty:

  • Komunikacja interpersonalna prowadzi mgr Agnieszka Nabagło

środa 22.10.2014r. godz.18.00 w Klubie UTW/Klub ASM

  • Podstawy mediacji i konflikt prowadzi mgr Agnieszka Nabagło, mec. Iwona Moryc

środa 26.11.2014r. godz. 17.00 w Klubie UTW/Klub ASM

  • Komunikacja wg Porozumienia Bez Przemocy (NVC) prowadzi mgr Krzysztof Szarek, mgr Wiesław Paszewski

środa 10.12.2014r. godz.17.00 w Klubie UTW/Klub ASM

Gimnastyka prowadzi koleżanka Mieczysława Prus w Liceum Ogólnokształcącym w Andrychowie w poniedziałki godz. 18.00;

Rozpoczęcie 06.10.2014r.

Turystyka i rekreacja prowadzi kolega Karol Mrzygłód raz w tygodniu we środy wg programu wycieczek

Warsztaty – wspólne śpiewanie „Wesoła Gromada” prowadzi koleżanka Barbara Stromecka-Jabłońska w Klubie UTW, ul. Lenartowicza 7 w poniedziałki godz. 17.00-18.30

Rozpoczęcie zajęć 06.10.2014r.

Kreacje Kulinarne prowadzi koleżanka Maria Polok w Klubie UTW, ul. Lenartowicza 7

wtorki: 14.10.2014; 04.11.2014; 25.11.2014; 16.12.2014; 13.01.2015 godz.16.00-19.00

Lektorat z języka angielskiego prowadzi mgr Agata Borkowicz w Klubie UTW, ul. Lenartowicza 7, wtorki godz. 15.00-16.00

Zapisy 07.10.2014r.godz. 15.00 w Klubie UTW (koszty ok.40,00zł/miesiąc)

Turystyka Rowerowa prowadzi kolega Dyonizy Szczygielski

wtorki godz.9.00-13.00, wyjazdy z parkingu Marketu NETTO

Rozpoczęcie 14.10.2014r.

Gimnastyka w Klubie Fitness Be-fit Andrychów, ul. Słowackiego 4a (stary tartak)

wtorki godz.9.00-10.00; Zapisy tel. 605 434 520, rozpoczęcie 07.10.2014r.

piątki godz. 9.00-10.00 (kontynuacja)

koszty ok. 30,00zł/miesiąc

Proponowane zajęcia dodatkowe: II semestr 2014

Warsztaty informatyczne
prowadzi mgr Grzegorz Semik
Sala komputerowa CKiW, ul. Starowiejska 22a
• kurs podstawowy: poniedziałek godz. 10.00
• kurs dla zaawansowanych : poniedziałek godz. 11.30
• kurs dla zaawansowanych II: poniedziałek godz. 13.30

Warsztaty malarskie
prowadzi mgr Jerzy Kozak w Klubie UTW, ul. Lenartowicza 7
w soboty 01,22 II; 15,29 III; 12,26 IV; 10,24 V 2014r.godz. 10.00-14.30

Konwersatorium – współczesne problemy w literaturze i sztuce
prowadzi mgr Krystyna Korbut-Płonka
w Klubie UTW, ul. Lenartowicza 7 w piątki 28II; 28III;25IV;30V2014r. godz. 16.00-18.00

Konwersatorium – współczesne wyzwania religii
prowadzi dr Łukasz Ćwiertnia w Klubie UTW, ul. Lenartowicza 7 w piątki 7,21II;7,14III;4,11Iv;9,16,23V2014r.godz. 16.00-18.00

Gimnastyka
prowadzi koleżanka Mieczysława Prus w Liceum Ogólnokształcącym w Andrychowie
poniedziałek godz. 18.00; piątek godz. 17.00

Turystyka i rekreacja
prowadzi kolega Karol Mrzygłód raz w tygodniu we środy wg programu wycieczek

Warsztaty – wspólne śpiewanie „Wesoła Gromada”
prowadzi koleżanka Barbara Stromecka-Jabłońska w Klubie UTW, ul. Lenartowicza 7 w poniedziałki godz. 14.00-16.00

Kreacje Kulinarne
prowadzi koleżanka Maria Polok w Klubie UTW, ul. Lenartowicza 7
wtorki:11,25II;11,25III; 08,29IV;06,20V;03,10VI2014r. godz.16.00-19.00

Lektorat z języka angielskiego
prowadzi Agata Borkowicz w Klubie UTW, ul. Lenartowicza 7
czwartki godz. 14.00-16.00

Turystyka rowerowa
raz w tygodniu wg programu ustalonego w kwietniu 2014 r. prowadzi Dyonizy Szczygielski

I semestr 2013/2014

Proponowane zajęcia dodatkowe:

Warsztaty informatyczne – prowadzi mgr Grzegorz Semik – Sala komputerowa CKiW, ul. Starowiejska 22a
• kurs podstawowy: poniedziałek godz. 10.00
• kurs dla zaawansowanych : poniedziałek godz. 11.30
• kurs dla zaawansowanych II: poniedziałek godz. 13.30

Warsztaty malarskie – prowadzi mgr Jerzy Kozak w Klubie UTW, ul. Lenartowicza 7
w soboty 26.X; 23.XI; 14.XII. 2013r.;25. I. 2014r.godz. 10.00-14.30

Konwersatorium – współczesne problemy w literaturze i sztuce - prowadzi mgr Krystyna Korbut-Płonka w Klubie UTW, ul. Lenartowicza 7
w piątki 25.X; 22.XI; 20.XII.2013r.;31.I.2014r. godz. 16.00-18.00

Konwersatorium – współczesne wyzwania religii - prowadzi dr Łukasz Ćwiertnia w Klubie UTW, ul. Lenartowicza 7
w piątki,18.X; 08,15,29.XI; 06,13.XII.2013r.10,17,24.I.2014r. godz. 16.00-18.00

Gimnastyka – prowadzi koleżanka Mieczysława Prus/Ewa Stępień w Liceum Ogólnokształcącym w Andrychowie
poniedziałek godz. 18.00; piątek godz. 18.00

Turystyka i rekreacja – prowadzi kolega Karol Mrzygłód – raz w tygodniu we środy wg programu wycieczek

Warsztaty – wspólne śpiewanie „Wesoła Gromada” prowadzi koleżanka Barbara Stromecka-Jabłońska w Klubie UTW, ul. Lenartowicza 7 w poniedziałki godz. 14.00-16.00

Tai-chi – Prowadzi Halina Kozioł w czwartki godz. godz. 11.30-13.30 (grupa 25 osób/5zł za spotkanie) w Miejskim Domu Kultury, ul. Szewska 7

Kreacje Kulinarne – prowadzi koleżanka Maria Polok w Klubie UTW, ul. Lenartowicza 7
wtorki, 15,22.X; 05,19.XI; 03,17.XII.2013r.; 14,28.I.2014r.godz.16.00-19.00

Lektorat z języka angielskiego

II semestr 2011/2012

Proponowane zajęcia dodatkowe:

Warsztaty informatyczne
prowadzi mgr Grzegorz Semik
Sala komputerowa ul. Starowiejska 22a (ICE)
• kurs podstawowy: poniedziałek godz. 9.00
• kurs dla zaawansowanych: poniedziałek godz. 11.30

Warsztaty – Polacy wobec PRL-u (w życiu i tekstach kulturowych)
Prowadzi mgr Krystyna Korbut-Płonka
W Klubie UTW, ul. Lenartowicza 7
w piątki 26.X.;30.XI.;14.XII.;18.I.2013r. godz. 16.00

Gimnastyka
prowadzi koleżanka Mieczysława Prus
w Liceum Ogólnokształcącym w Andrychowie
poniedziałek godz. 18.00; piątek godz. 18.00

T urystyka i rekreacja
prowadzi kolega Karol Mrzygłód
raz w tygodniu we środy wg programu wycieczek

Warsztaty – wspólne śpiewanie „Wesoła Gromada”
Prowadzi koleżanka Barbara Stromecka-Jabłońska
W Klubie UTW, ul. Lenartowicza 7
poniedziałek godz. 14.00

I semestr 2011/2012

Proponowane zajęcia  dodatkowe:

Warsztaty informatyczne

  • prowadzi mgr Grzegorz Semik . Centrum Edukacyjne Małopolskiego Inkubatora Przedsiębiorczości w Andrychowie, ul. Starowiejska 22a.
  • poniedziałek  godz. 09.00 kurs podstawowy
  • poniedziałek  godz. 11.30 kurs dla zaawansowanych

Warsztaty malarskie

  • prowadzi mgr Jerzy Kozak – Klub UTW, ul. Lenartowicza 7. Termin –  soboty o godz. 10.00
  • Pierwsze spotkanie organizacyjne 15.10.2011 r. godz. 10.00
  • Terminy zajęć:
    • Rok 2011 : 4 listopada (wyjątkowo w piatek), 26 listopada, 10 grudnia
    • Rok 2012 : 14 stycznia, 4 lutego, 3 marca, 24 marca, 14 kwietnia, 12 maja, 2 czerwca

Warsztaty – współczesny portret Polaków w życiu i poezji

  • Prowadzi mgr Krystyna Korbut-Płonka w klubie UTW, ul. Lenartowicza 7 – w piątki o godz.16.00,  28.10.2011r.;  25.11.2011r.;  27.01.2012r.

Gimnastyka

  • prowadzi koleżanka Mieczysława Prus w Liceum Ogólnokształcącym w Andrychowie
    • poniedziałki  godz. 18.00
    • piątki godz. 16.30

Turystyka i rekreacja

  • prowadzi ją kolega Karol Mrzygłód raz w tygodniu we środy wg programu wycieczek

Język angielski  

Cookies

Nasza strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies (zapisanie ich w urządzeniu służącym Ci do przeglądania internetu, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki i polityka strony dotyczacą cookies - kliknij - zobacz:

Rok 2012 – naszym rokiem!

Administracja